www.drawno.com.pl

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: wyniki

wyniki
Autor Wiadomość
przemass nowak 
Zaawansowany
przemass nowak

Wysłany: |16 Lis 2014|, o 21:33   wyniki

witam
po ciszy wyborczej i na początek mam dwie uwagi do admina i agatazaa.

admin- po pierwsze cisza wyborcza jest każdemu znana i proszę zauważyć wpis hopera- który zmieściła sie w czasie i nie naruszał ciszy,

uważam że większość osób w tym forum to ludzi dość dojrzali i odpowiedzialni którym zależy na wiarygodności, pseudonimy wynikają ze zwykłej ochrony prywatności w małej miejscowości. myślę że nie trzeba tutaj nikomu kneblowania ust i wyłączania forum, ponadto w przypadku naruszenia owej ciszy groziła by kara.

agatazaa, wiesz krzyczysz o zamknięcie wątku - powiem szczerze zobaczyłem fakt zamknięcia dopiero dziś kiedy to po ciszy chciałem umieścić prośbę o wyniki - jako zainteresowany obywatel będę je śledził. apel o zamknięcie wątku jest podejrzeniem że wszyscy nagminnie będą łamać tę regułę, co jest nieprawdą i jest moim zdaniem domniemaniem winy, w tym kontekście powinno dojść do zamknięcia forum- czy wątku wyłączeniu sygnału telewizyjnego i powinna być wprowadzona godzina policyjna.

przypomina mi się rozmowa którą przeprowadziłem z jednym dyrektorów ministerstwa środowiska na temat dpn- u

gdzie facet twierdził że park powinien być ogrodzony i podłączony pod napięcie bo polacy to bydło które tylko niszczy i nie ma zasad kultury, cóż może taki naród ogląda bo w takim towarzystwie się obraca.

ale do rzeczy

jak sie dowiem opublikuje - oficjalne wyniki na forum z Barnimia.
czekam na wasze,

wyborny 
Nowy

Wysłany: |16 Lis 2014|, o 22:50   

ma ktos jakies info?

przemass nowak 
Zaawansowany
przemass nowak

Wysłany: |17 Lis 2014|, o 01:47   

na burmistrza barnimie

chmielewski 243
czerwonka 95

wisniowski 85

Administrator 
Administrator

Wysłany: |17 Lis 2014|, o 08:48   

Przecież forum nie było zamknięte ,tak że nie wiem o co ten bój .Zamknięty został jeden z tematów : "kandydaci" i nie tylko z powodu ciszy wyborczej ,a głównie dlatego że temat został wyczerpany .. ,nie doszukuj się żadnego drugiego dna ...

przemass nowak 
Zaawansowany
przemass nowak

Wysłany: |17 Lis 2014|, o 09:03   

sorki sorki ale późna pora była i serdecznie przepraszam,
agata słodkowska 12

przepraszam za pominięcie.

luzak1977 
Nowy

Wysłany: |17 Lis 2014|, o 09:21   

Słyszałem, że Chmielewski wygrał także w Brzezinach oraz Święciechowie. Na drugim miejscu w tych wioskach był Wiśniowski.
Radnymi zostali w Drawnie prawdopodobnie m.in: Emilianowicz, Dementiew, Paszkiewicz, Kuźmińska.

arek 
Nowy

Wysłany: |17 Lis 2014|, o 10:05   

chyba sprawiedliwie wyszło, trzeba to uszanowac

wyborny 
Nowy

Wysłany: |17 Lis 2014|, o 17:51   

Przemek, jak wyniki w pozostałych glosowaniach?

przemass nowak 
Zaawansowany
przemass nowak

Wysłany: |17 Lis 2014|, o 18:35   

coż druga tura przed nami zdaje sie 30 jest druga tuta te same lokale wyborcze

obecność obowiązkowa,
chmielewski-vs olejnik-czerwonka.

magik 
Nowy

Wysłany: |17 Lis 2014|, o 23:23   

Druga tura !!! Dawać na wybory musi być zmiana na lepsze. Nowa krew, nowe pomysły' nowa wizja na przyszłość i rozwój Drawna. Chyba że chcecie siedzieć pod sklepem i pić piwko chmielowe.
:-D

arek 
Nowy

Wysłany: |18 Lis 2014|, o 08:39   

a jak wyniki do rady powiatu, do sejmiku marszałkowskiego, kto od nas przeszedł?

minismo 
Aktywny

Wysłany: |18 Lis 2014|, o 21:54   

Andrew wygrał i nawet II tura tego nie zmieni. Najlepsze jest to, że ludzie pierd... po mieście, że Drawno jest zapyziałą dziurą bez perspektyw ale jak pojawia się okazja by coś zmienić idą i dalej bezmyślnie oddają głosy na tych samych karierowiczów. Szkoda gadać.

przemass nowak 
Zaawansowany
przemass nowak

Wysłany: |18 Lis 2014|, o 22:27   

minismo, myślę licze że sie mylisz i druga tura zmieni nasze perspektywy, ale bawiąć sie w politologa- do czego i was zachęcam a nawet proszę podpowiedzcie gdzie leży problem owych wyników,

czerwonkowa wygrała w drawnie ale na wsiach już nie, dlaczego???

myśle osobiście że większośc ludzi starszych na wsiach boi sie zmian, - nie dziwie się dla nich nowe to nieznane.

młodzi ze wsi wyjechali, bo nie ma perspektyw- sam to obserwuję, choć wiem jedno i tłumaczę w Barnimiu komu tylko mogę, z Chmielewskim nie będzie perspektyw na żadnej wsi.
Czerwonkowa- ma jeden z pomysłow by utworzyć fundusz gwarancyjny dla nowych przedsiębiorców i by wspierac spółdzielnie.
osobiście przypomina mi to pewne czasy minione, ale z drugiej strony, jako że docieraja do mnie agrumenty konkretne, to moge przyjąć ten pomysł za słuszny. jest to agrument taki, do wsi zatom, barnimie czy święcecichów nie zjedzie inwestor i nie zbuduje fabryki dla 1 tys osób, tu musimy tych miejscowych aktywizować dac im szanse i czerwonkowa chce tego,
a chmielewski ?? załatwi wam na wieś 3-4 interwencyjnych na 6 miesięcy po 50 godzin ,

większosć ludzi tu na forum myślę że głosowało albo na Czerwonkową lub Wiśniowskiego bo to były typy z nadzieją ale wiecie może i nasza wina,
na forum ględzimy spieramy sie przekonujemy , ale czy w życiu zainspirowaliśmy innych młodych do głosowania???

za mało nas światłych , rozsądnych posżło na te wybory tu potrzebna jest większa mobilizacja by nie było prawdziwym hasło korwina

DWÓCH MENELI MA WIĘKSZĄ RACJE NIŻ PROFESOROWIE
bądźmy my profesorami i zachęcajmy do zmian.
tylko tak możemy wpłynąc na nasza przyszłość

pozdr

magik 
Nowy

Wysłany: |19 Lis 2014|, o 00:26   

Racja przemass zmiany są potrzebne i myślę że Irmina czerwonka tych zmian dokona. A My mieszkańcy gminy Drawno mamy szansę na zmiany nie zmarnujmy tej szansy. Wszyscy na wybory!!

luzak1977 
Nowy

Wysłany: |19 Lis 2014|, o 09:19   

Fundusz gwarancyjny dla nowych przedsiębiorców i wspieranie spółdzielni może i przypomina pewne czasy minione, ale tak już było grubo przed wojną, więc jeśli spełni i ludzie to poprą, to byłoby super.
:)

Odpowiedz do tematu