www.drawno.com.pl

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: burmistrza, wynagrodzenie

WYNAGRODZENIE BURMISTRZA
Autor Wiadomość
dociekliwy
Nowy
dociekliwy

Wysłany: |19 Gru 2014|, o 21:31   WYNAGRODZENIE BURMISTRZA

30 GRUDNIA SESJA RADY. TEMAT WYNAGRODZENIE BURMISTRZA I DIETY RADNYCH. JA TYPUJĘ, ŻE WYMIENIĄ SIĘ GRZECZNOŚCIAMI I TEN IM, A ONI JEMU ZROBIĄ JAK NAJLEPIEJ TZN JAK NAJWIĘCEJ.

minismo 
Aktywny

Wysłany: |25 Gru 2014|, o 20:31   

Zostali wybrani w demokratycznych wyborach. Będą za wasze pieniądze zarabiać tysiące;) Wara wszystkim od tego.

To jest pokuta za bezmyślność Drawieńskiego motłochu, która na nich głosowała.

pozdrawiam!!!

dociekliwy
Nowy
dociekliwy

Wysłany: |26 Gru 2014|, o 16:08   

ŚWIĘTA PRAWDA, ALE CZEGOŚ ŻAL.

przemass nowak 
Zaawansowany
przemass nowak

Wysłany: |26 Gru 2014|, o 22:35   

ani żal ani motłoch,
większość i tyle i nie ma co się obrażać bo gdyby wynik był inny to druga strona mogła by tak o was- nas mówić, należy sie pogodzić i tyle, a chyba że macie więcej inwencji i zaciętości to podpowiem,
należy iśc tropem kolesi i wejść w ten system, założyć stowarzyszenie i ciągnąc swoje inicjatywy w swoim właściwym kierunku,.
to prosta sprawa, nie ma co bić piany tutaj na forum i negować wyborów większości, załóżcie stowarzyszenie które pociągnie inicjatywy i w przyszłych wyborach wystawi swojego mocnego kandydata.
pozdr

Sławek 
Nowy

Wysłany: |9 Sty 2015|, o 18:37   

Zgadzam sie z Przemasem, jednak mimo wszystko powinien zawsze ktoś być kto powie prawdę i rozwiewać wątpliwości tak aby GTW (grupa trzymające władze) nie myślała ze jest taka bez błędna owszem może nic z tym nie zrobią ale przynajmniej niech wiedzą co się ludziom nie podoba.

A trochę bardziej na temat to przecież z wypłaty musi starczyć na zakup prezentów noworocznych rozdawanych na placu podczas nocy sylwestrowej (o ile zakupił je Pan Burmistrz).

Choć osobiście nie wiem kto sponsorował prezenty widoczne na zdjęciach pod linkiem - http://www.drawno.pl/galeria/sylwester2015.dhtml.

Mam pewne wątpliwości i chciał bym je rozwiać, skąd zakupiono owe prezenty na loteria jak od sponsorów to ok tematu nie ma, jak z kieszeni p. Burmistrza to pół biedy ale chyba nie z konta urzędu miejskiego bo to było by godne potępienia.

minismo 
Aktywny

Wysłany: |13 Sty 2015|, o 18:51   

P. Przemku, w Gminie Drawno zapadły tak durne decyzje a niektóre sprawy wcale nie zostały rozwiązane , dzięki którym straciliśmy co najmniej 7 lat. Nie wiedzą tego tylko ludzie którzy prawie nigdy nie wyjeżdżają z Drawna a jedyna atrakcja to Biedronka do Choszczna albo Kalisza Pomorskiego czyli 1/2 całej Gminy. Smutne ale prawdziwe. I teraz pojawiła się super szansa żeby to zmienić, a ludzie co robią? Idą i robią dokładnie to samo co 5 lat wcześniej. Dla mnie to jest motłoch i żaden argument mnie nie przekona.

"wchodzenie w ten system" P.Przemku nic nie da jeśli w gminie mieszka motłoch którym tak łatwo manipulować a za wiadro śliwek albo "beczkę mocy" zagłosują nawet na największego żula. Kiedyś się z tego śmiałem a dzisiaj jest mi żal.

Powtórzę to co napisałem wcześniej. Dzisiaj Cała Gmina zapłaci pokutę za bezmyślność a GTW czyli inaczej Nauczyciele na stołkach będą doić wszystkich i wszystko co się rusza.

pozdrawiam

Odpowiedz do tematu