www.drawno.com.pl

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: kredytach, wszystko

Wszystko o kredytach?
Autor Wiadomość
luizka56 
Nowy

Wysłany: |6 Kwi 2017|, o 08:37   Wszystko o kredytach?

Czy braliście już kiedykolwiek jakiś kredyt? Bo my właśnie z mężem zastanawiamy się nad kredytem hipotecznym. Trochę na ten temat już czytałam na: kredytnaglowie.pl i teraz zostało nam podjęcie decyzji w jakim banku. A Wy, gdzie braliście swój kredyt?

motjad44 
Nowy

Wysłany: |17 Kwi 2017|, o 12:02   

Ja niestety nie dostałem kredytu w banku... Ale jeśli ktos ma taką samą sytuację jak ja to nic straconego ponieważ w Assa można bez problemu otrzymać kredyt na dowód przez internet. Decyzja o przyznaniu kredytu zajmuje w większości przypadków do 15 minut i pieniądze mamy na koncie gotowe do użycia na dowolny, wymarzony cel! No i co jest bardzo korzystne to spłacamy ten kredyt w ratach a nie od razu całość jak w przypadku chwilówek.

kurnik 
Nowy

Wysłany: |18 Kwi 2017|, o 21:37   

Ja brałem i korzystałem z usług doradcy kredytowego z firmy http://unido.pl/. Genialny!

mappet 
Nowy

Wysłany: |5 Cze 2017|, o 20:32   

A wiecie moze jak wyglada sprawa z kredytami hipoteczny? Bede potrzebowal pieniedzy na rozkrecenie wlasnego biznesu i mam troche problem z pozyskaniem ich z prywatnych zrodel, dlatego bede musial szukac innych zrodel. Niestety wiekszosc bankow nie ma zbyt elastycznej oferty przez co ciezko jest sie zdecydowac na konkretna oferte. Moze lepiej sytuacja bedzie wygladala w banku ukiernkowanym na klientow biznesowych? Przeszukujac internet natrafilem na ta strone: https://www.eliteprivatebanking.pl/ Nie znam nikogo korzystajacego dlatego pytam was o opinie, chociaz nie powinno byc zadnych problemow poniewaz to oddzial DeutscheBank. Prosze podpowiedzcie co zrobic. Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu