www.drawno.com.pl

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: porady., przepisy, uroda, zdrowie

Uroda i zdrowie - przepisy i porady.
Autor Wiadomość
lucyna77 
Nowy
Lucyna

Wysłany: |17 Kwi 2015|, o 14:03   Uroda i zdrowie - przepisy i porady.

Witam
Znalezione i wypróbowane przez ze mnie przepisy do wykonania w domu.
Zacytuje to co znalazłam i co sama stosuję.
Najpierw krótki opis dla niewtajemniczonych :mrgreen: :D
Masło shea jest chyba najbardziej uniwersalnym kosmetykiem na świecie. Jest doskonały do pielęgnacji całego ciała, twarzy, włosów, paznokci, chroni skórę przed promieniowaniem UV i ją regeneruje. Ten naturalny kosmetyk może być idealnym rozwiązaniem w podróży. Jak stosować masło shea, co możemy do niego dodać, aby poszerzyć jego właściwości? Oto kilka propozycji. Zacytuje dwa które stosuje.
Maść na trądzik ; dzięki obecności witamin, przede wszystkim wit. A masło shea doskonale sprawdza się przy cerze trądzikowej. Koi, łagodzi oraz goi strupki i zaczerwienienia. Masła nie trzeba używać na całą twarz, można stosować je punktowo.Oraz.
Przeciw rozstępom ; regularne wmasowywanie masła na narażone na rozciągnięcie partie skóry, np. w trakcie ciąży(nie jestem w ciąży), pozwoli uniknąć tak bardzo niechcianych rozstępów.

Przepisy te znalazłam na http://perlynatury.com w zakładce blog. Jak chcecie to zerknijcie bo jest tam więcej przepisów i porad. ;)
Jeśli macie coś innego to piszcie.
Ps. Używam Tylko naturalnych kosmetyków.

kniup 
Nowy

Wysłany: |24 Sty 2016|, o 23:22   

Ja jestem zwolennikiem także suplementacji np. kreatyną. Ludzie utożsamiają ją raczej z odchudzaniem i pomijają całkiem ile wspaniałych innych ma właściwości - poczytaj trochę: http://www.bcaa.pl/kreatyna/ - jak dla mnie naprawdę warto się zaopatrzyć i dbać o swoje zdrowie!

Co do podanych przez Ciebie - jak rezultaty stosowania po takim czasie? Robisz jakieś przerwy, czy cały czas bez przerwy to łykasz?

z góry dzięki za info!

Odpowiedz do tematu