www.drawno.com.pl

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: potrzebna, pozyczka

Pożyczka potrzebna
Autor Wiadomość
polaroid 
Nowy

Wysłany: |24 Lis 2017|, o 23:32   Pożyczka potrzebna

Witam wszystkich forumowiczów, w niedługim czasie planujemy wziąć kredyt . Przeznaczony na zakup nowego mieszkania od dewelopara. Jak już się domyślacie, jak większość osób w takiej sytuacji, mam z tego powodu kilka ważnych dla mnie pytań.Gdzie taki kredyt wziąć najlepiej. .Czytałem opinie o pożyczkach pozabankowych i zastanawiam się nad filarum.pl . Co radzicie?

Birute55 
Nowy

Wysłany: |14 Maj 2018|, o 20:34   

Bardzo wielu Polakow korzysta z mozliwosci pozyczek, poniewaz w pewien sposob do ulatwia zycie. Czesz potrzebuje pieniedzy na rozwoj, badz start firmy, inni na zakup potrzebnych do domu akcesoriow, a jeszcze inni na gadżety, sprzet, a nawet ubrania. Ze swojej strony moge Wam serdecznie polecic , kredyt eurobank kalkulator, bardzo dobry kalkulator kredytowy.

marian223wes 
Nowy

Wysłany: |16 Maj 2018|, o 08:27   

Nigdy nie pożyczaj chwilówki bo to się może bardzo źle dla ciebie skonczyc

jozef32 
Nowy

Wysłany: |17 Maj 2018|, o 09:18   

Jeśli pożyczka jest ci potrzebna to spróbuj w banku

Hipolit483 
Nowy

Wysłany: |29 Maj 2018|, o 08:25   

Bardzo ryzykowne są takie pożyczki, można wpaść w niezłe kłopoty, spiralę zadłużenia. Zdecydowanie lepiej jest zaciągnąć kredyt w banku na przejrzystych zasadach. Mi w uzyskaniu takiego pomogli w https://habzafinanse.com.pl/
znaleźli bank i ofertę najbardziej dopasowaną do moich potrzeb, pomogli z formalnościami. Można zaoszczędzić wiele czasu i nerwów.

replace 
Nowy

Wysłany: |4 Cze 2018|, o 19:51   

Z parabankami wychodzi się dobrze ale tylko na zdjęciu i to po retuszu. :-D Kopnij się lepiej do banku Raiffeisen i weź nieoprocentowaną pożyczkę, spłacaj sobie przez 2 lata. Zapłacisz tylko 2,99% prowizji bankowej od pożyczonej kwoty.

Uesty 
Aktywny

Wysłany: |7 Cze 2018|, o 21:52   

Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi i warto korzystać ze wszystkiego. Jeśli chodzi o to gdzie wziąć taki kredyt to możecie na przykład zajrzeć tutaj citysniper.pl , gdzie są opisane wszystkie najnowsze chwilówki. Szczegółowe dane tego typu na pewno będa pomocne przy wzięciu kredytu!

reczanka 
Nowy

Wysłany: |9 Cze 2018|, o 16:59   

Ja ostatnio trafilam na taką ofertę https://concash.pl/ Wniosek składa się przez internet, nie wymagane są żadne dodatkowe zaświadczenia. Nikogo nie interesuje na co przenaczymy pożyczkę. Co ważne mogą z niej korzystac osoby zadłużone. Kwota maksymalna to 120 000złl. A czas spłaty 10 lat.

Odpowiedz do tematu