www.drawno.com.pl

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: drawno, na, pomysl

Pomysł na Drawno
Autor Wiadomość
Sławek 
Nowy

Wysłany: |11 Sty 2016|, o 10:51   Pomysł na Drawno

Widzę ze długo cisza to ożywię trochę forum.
Choć chciałem nawiązać do tematu "Market w Drawnie - Biedronka" to jednak nie bedzie to pasował do tematu więc utworzyłem nowy.
Nawiązać chciałem do tamtego tematu ponieważ tam wywiązała się dyskusja, co jest ważniejsze dla Drawna, że nie ma co porównywać dużych miast do małych i ze nasze miasto sie wyludnia. Trafiłem w necie na ciekawy temat i to można odnieść do Drawna - które ma odmienna politykę od Białego Boru o którym jest mowa w video relacji.

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Przyznam sie że mi i za pewna paru osobom w Drawnie spodoba sie taki pomysł, z racji że zajmuje sie transportem i płace JESZCZE podatki za samo posiadanie autobusu w Drawnie, pomimo iż z Drawna nie mam prawie żadnych klientów.
Wyprzedzając osoby które uważają odwrotnie że aby wszystkim żyło sie lepiej należy podnosić podatki które w Drawnie są wyższe niż w Szczecinie, Krakowie, Poznaniu, Koszalinie, Gryfinie i Białym Borze, sam sprawdziłem (jeżeli chodzi o podatek od środków transportu). Wiem że wiele firm transportowych nie płaci podatków transportowych w Drawnie bo są najzwyklej za wysoki to zmiana kierunku Drawna na taki jak ma Biały Bór odwróciła tę tendencje i przez niższe podatki ściągnęła by więcej podatników, bo jak nic sie nie zmieni to i ja wymiękam i przenoszę firmę.

Choć to tylko przykład może macie więcej tego typu pomysłów aby ci co siedzą (na stołkach) powstali i zawojowali, o to by nam był lżej, a nie im łatwiej.

A nie jakieś Geoparki

Odpowiedz do tematu