www.drawno.com.pl

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 2011, dni, drawa, drawna, nad, piknik

PIKNIK NAD DRAWĄ 2011

Czy Piknik nad Drawą powinien być kontynuowany ?
tak
78%
 78%  [ 15 ]
tak,ale w ograniczonej formie
15%
 15%  [ 3 ]
nie
5%
 5%  [ 1 ]
nie mam zdania
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 19
Wszystkich Głosów: 19

Autor Wiadomość
pawelm 
Moderator

Wysłany: |11 Mar 2011|, o 09:12   PIKNIK NAD DRAWĄ 2011

-Co z naszą letnią imprezą ,Kalisz już zamieścił program ,a my nie wiemy czy w ogóle się odbędzie.
http://www.kaliszpom.pl/a...pokaz/427.dhtml
Ostatnio zmieniony przez Administrator |12 Lip 2011|, o 21:10, w całości zmieniany 4 razy  

minismo 
Aktywny

Wysłany: |15 Mar 2011|, o 17:04   

Kilka lat wstecz, repertuar podawali pod koniec kwietnia i chyba nikt nie narzekał, na długi czas wyczekiwania. Co do samych D.D. to będą tylko w innym rozmiarze.

Wg mnie to kiedyś musiało się stać i trzeba się cieszyć z tego, że Piknik tyle lat wytrwał.

wilek 
Nowy

Wysłany: |19 Mar 2011|, o 09:16   

Z nieoficjalnych informacji jakie do mnie doszly to ponoc Piknik ma byc ale pieniadze maja dac sponsorzy a gmina nic... a co z tego bedzie to wszystko wyjdzie w przyszlosci..;D

minismo 
Aktywny

Wysłany: |19 Mar 2011|, o 14:53   

Ciekawi mnie bardziej forma w jakiej piknik się pojawi tj cena wejściówki oraz jak długo ma trwać impreza, 2 czy 3 dni. Wg mnie, można zrobić ciekawą imprezę piątek i sobotę a niedziele zupełnie odpuścić. Nikt na tym nie straci a kto ma się nawalić to zrobi to i w niedziele :lol: Patrząc w przeszłość niedziela była najmniej oblegana bo w poniedziałek wszyscy śmigali do pracy :roll: Czas pokaże jak będzie.

martinezo 
Nowy

Wysłany: |30 Mar 2011|, o 21:45   

A mnie bardziej ciekawi czy ściągnie tyle ludzi co zawsze ściągał niedawno w Rostoku w porcie podjeżdża do mnie gość staje z boku (a że na szybie mam napis Drawno itd.) podchodzi i się pyta jakie zespoły będą w tym roku na pikniku gość był z mieściny pod Słupskiem także dzięki tej imprezie jaka była u nas w Drawnie jesteśmy rozpoznawalni nawet za granicą a i widać że przyjeżdżają do nas nie tylko z miasteczek powiatu choszczeńskiego a teraz to nam zostaną przyśpiewki disco polo (bo są tani) i jakieś tam nasze dożynkowe kapele

Administrator 
Administrator

Wysłany: |31 Mar 2011|, o 15:21   

Jednym słowem piknik po to aby Drawno przez 2-3dni było znane ? ...niestety bilans zysków i strat przemawia za ograniczeniem tej imprezy,->miasteczko małe i z niewielkim budżetem bez zaciągania kolejnych kredytów nie za bardzo może sobie pozwolić na wyrzucanie sporej kwoty z budżetu...,dewiza zastaw się a postaw się niestety po pewnym czasie prowadzi tylko do jednego ....

dociekliwy
Nowy
dociekliwy

Wysłany: |3 Kwi 2011|, o 15:12   

Dni Drawna czy powinny byc kontynuowane? Z pewnościa tak, ale nie z pełnym finansowaniem z budżetu gminy. Czekałem czy nowa włądza opublikuje dane na temat fiansów pikniku ale cicho sza. Za to słyszę głosy "stamtąd'ż nie będzie bo pieniedzy nie ma. W programach wyborczych nikt nie likwidował ateraz niech publicznie wypowie się Burmistrz - chyba nalezy się nam wyjasnienie? a nie plotki!!!!

minismo 
Aktywny

Wysłany: |28 Kwi 2011|, o 19:49   

No i bańka spekulacyjna pękła bo piknik zamrożony "póki co" na 4 lata. A za 4 lata powiedzą, że sytuacja jest nadal tragiczna i znowu będą pierd[...], że nie ma siana.

Ja się tylko zastanawiam nad jedynym. Jak Andrzej wyłoży chociaż złotówkę na organizację dożynek. To go tak po mieście przewiozą, że szybko nam abdykuje ze stanowiska. Ja tam do Dożynek nic nie mam ale jak Dni Drawna ma nie być to i dożynek.

Administrator 
Administrator

Wysłany: |29 Kwi 2011|, o 05:55   

Cytat z V protokołu sesji rady
Cytat:
....Komisja Planu, Budżetu i Inwestycji - sprawozdanie zaopiniowała pozytywnie.
Przewodnicząca komisji poinformowała, że Pikniku nad Drawą z budżetu wyniósł 358 tys. zł., czyli 486 tys. zł. minus dochody 127 tys. zł. Bay Bay Wakacje koszt 46 tys. zł. Festiwal Krasnali koszt 34 tys. zł.

Jak widać są to spore sumy ... ,z drugiej strony nikt nie jest w stanie policzyć ile taka promocja dała dla gminy ....
Niestety musi być ratowany budżet gminy ,ale tu należałoby działać wielopłaszczyznowo i przyjrzeć się też strukturze zatrudnienia (osiąganym poborom) .Jeżeli mamy zaciskać pasa to niech dotyczy to wszystkich ....

minismo 
Aktywny

Wysłany: |29 Kwi 2011|, o 09:14   

Jak krasnale mają promować typowo turystyczne miasto wie tylko mafia z PSL. Oni mają taką wizję tego miasta, że zastanawiam się czy oni czegoś nie ćpają. No bo są przecież jakieś granice głupoty?

myha 
Nowy

Wysłany: |30 Kwi 2011|, o 12:40   

Pikniku nie będzie bo urząd czyt.burmistrz oszczędza,a prawdopodobnie chodzi tylko o lenistwo.Bo zorganizowanie takiej imprezy wymaga wielkiego zaangażowania,ciężkiej pracy i wielu kontaktów.Gadanie że może w przyszłości jest nie potrzebne bo ciężko będzie powrócić do formy imprezy którą przez 12 lat IREK wypracował.Po za tym co mieszkańcom po tych oszczędnościach jak i tak w zamian nic nie otrzymają.Mija piąty miesiąc rządów nowego burmistrza-piąty stracony.(brak inwestycji,Sylwestra,Dni Drawna)

wokalagda 
Nowy
wokalagda

Wysłany: |1 Maj 2011|, o 22:43   

Ja przyjezdzam na PIKNIK od 5 lat z Warszawy, nawet jeśli koliduje z Woodstockiem to wybieram Drawno. Piknik musi sie odbyć!

Madzia 
Nowy
Madzia

Wysłany: |1 Maj 2011|, o 22:59   

Na Piknik przyjeżdżam od kilku ładnych lat, wcale nie z bliskiej okolicy ale również z Warszawy, do grona znajomych odwiedzających Drawno z okazji imprezy zaliczają się też ludzie np. ze Szczecina czy Gorzowa Wlkp. Zawsze zostajemy na około tydzień, gdy impreza upadnie, pozostaną Wam tylko turyści ze spływów kajakowych spędzający w mieście zaledwie noc lub dwie. DZIĘKI PIKNIKOWI MIASTO TĘTNI ŻYCIEM choć przez kilka dni!!!

Administrator 
Administrator

Wysłany: |2 Maj 2011|, o 06:53   

Bardzo nam miło że wypowiadają się osoby z po za Drawna ,jako administrator czekam na więcej takich głosów ,może lokalne władze zrozumieją że piknik to jednak spora promocja gminy i imprezę można tak przebudować że koszt gminy będzie niewielki ,trzeba się tylko nad tym trochę zastanowić z kalkulatorem ręku ...

minismo 
Aktywny

Wysłany: |2 Maj 2011|, o 20:15   

Administrator napisał/a:
trzeba się tylko nad tym trochę zastanowić z kalkulatorem ręku ...

Trzeba mieć mózg p. Administratorze, żeby wpaść na genialny pomysł użycia kalkulatora, co jednak naszym włodarzom nie grozi, oni mają inne ważniejsze sprawy:lol:

Odpowiedz do tematu