www.drawno.com.pl

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: masz, na, nie, pomyslu, wakacje

Nie masz pomysłu na wakacje?
Autor Wiadomość
poollannika 
Aktywny

Wysłany: |2 Maj 2017|, o 15:45   Nie masz pomysłu na wakacje?

Według mnie na wakacje fajnie wybrać się w miejsce, w którym jeszcze sie i było. Dla mnie takim miejscem sa Mazury. Bardzo zainteresowały mnie Czartery jachtów na Mazurach i chciałbym spróbować takiej formy wypoczynku. Co o tym myślicie?

Marlena77 
Nowy

Wysłany: |11 Cze 2018|, o 09:21   

a te wakacje to w górach czy nad morzem?

Ajlar 
Nowy

Wysłany: |13 Cze 2018|, o 12:00   

Ja kocham góry co roku jeździłam w nasze ukochane Taterki ale w te wakacje postanowiłam zobaczyć więcej i wybieram się na Kilimandżaro z Biurem Exploruj. Oni organizują wyprawy górskie w najciekawsze miejsca na Ziemi. Mają bardzo duże doświadczenie w takich wycieczkach a także służą pomocą w przygotowaniu do takiego wyjazdu. Biuro posiada odpowiednie uprawnienia i certyfikaty więc bez obaw można z nimi jechać.

reczanka 
Nowy

Wysłany: |15 Cze 2018|, o 06:41   

My tym razem nie w Tatry a w Sudety jeszcze nie wiem czy Świerardów Zdrój czy Szklarska Poręba. Ja bardzo nie lubie polanować wypraw i być ograniczona czasowo bo o tej i o tej jest obiad. Wolę żywić się rodzinę sama lub od czasu do czasu wpaść do jakiejś dobej restauracji. Szukając w internecie trafiłam na Karczma Świerardów-Zdrój I zdziwiłam się bo o kuchni izerskiej jeszcze nie słyszałam. Mają ciekawe menu i proponują pstrąga w trzech odsłonach, a ja uwilbiam ryby. Więc pewnie odwiedzimy tę karczmę.

ewelina55 
Nowy

Wysłany: |9 Sie 2018|, o 21:05   

Ciekawą opcją mogą okazać się także loty samolotem. Można znaleźć na prawdę tanie bilety, a sama podróż też jest coraz szybsza. Na lotnisko można już dotrzeć swoim samochodem i nawet zostawić go tam na parkingu. Jeśli chodzi o okolice Warszawy to warto przyjrzeć się ofercie tego parkingu: https://parkujilec.pl/ :) oferują też transfer na lotnisko ;)

Odpowiedz do tematu