www.drawno.com.pl

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: dobre, gdzie, opony

Gdzie dobre opony?
Autor Wiadomość
gillokk 
Nowy

Wysłany: |25 Lis 2016|, o 17:13   Gdzie dobre opony?

Szukacie bardzo dobrej jakości opon zimowych czy letnich do swojego samochodu i nie wiecie gdzie można znaleźć najlepsze jakościowo i cenowo opony ? Jeśli tak to pilnie zaglądnijcie na opony honda świetna oferta opon dla każdego samochodu, wszystko w autoryzowanym serwisie Honda Plaza w Warszawie !

Uesty 
Zaawansowany

Wysłany: |10 Lis 2017|, o 19:02   

Hmm... nie wiem czy zdecydować się na te które polecasz czy może poszukać jeszcze jakieś inne lublin opony. Może ktoś inny z forum jeszcze mógłby mi cos doradzić w tej kwestii?

nawa 
Nowy

Wysłany: |20 Sie 2018|, o 11:22   

Wiesz co, to zależy jakich szukasz. Ja osobiście uważam, że najlepsze opony ma w tym momencie Continental. A co do sklepu - nie ma znaczenia, gdzie je zakupisz. Ważne, żeby była to sprawdzona marka. Ja osobiście mam 3 komplety - deszczówki, zimowe i letnie. Tutaj macie fajnie opisane oznakowania zimówek: https://www.continental-o...a-opon-zimowych - bo to oczywiście robi różnice.

bambus 
Nowy

Wysłany: |22 Wrz 2018|, o 16:32   

Gdzie kupujecie opony? Ja tam wol? mie? kontrol? nad bezpiecze?stwem dlatego zawsze kupuj? opony jak najlepszej jako?ci. Ostatnio musia?em wymieni? opony w aucie, a ?e akurat mia?em od?o?one troch? pieni?dzy to kupi?em dro?sze, ale gdy je zainstalowa?em w moim aucie, od razu stwierdzi?em ?e by? to bardzo dobry zakup https://www.uniroyal.pl/, og?lnie zauwa?y?em polepszenie w je?d?eniu oraz w hamowaniu. Wcze?niej gdy kupowa?em ta?sze opony, zawsze czu?em si? jako? mniej bezpiecznie, a z tymi oponami czuj? naprawd? wielk? zmian?. Mo?e zakupi? jeszcze jedne do auta mojej ?ony :D

Odpowiedz do tematu