www.drawno.com.pl

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: drawno, kolejne, kredyty, zadluzenie

Kolejne kredyty
Autor Wiadomość
Administrator 
Administrator

Wysłany: |17 Lip 2011|, o 07:19   Kolejne kredyty

Zarządzenia burmistrza :
http://bip.drawno.pl/strony/1544.dhtml

kredyt.JPG
Plik ściągnięto 102 raz(y) 68,68 KB

minismo 
Aktywny

Wysłany: |17 Lip 2011|, o 15:31   

Ten pan ma tak genialny plan na rozwój tego miasta, że strach patrzeć w przyszłość. Jedyne co jest pewne to , ze 11 tysiączków miesiąc w miesiąc wpłynie na jego konto. Tak samo jak diety radnych i urzędasów. Żeby z tymi kredytami szły jakieś inwestycje to jeszcze się zgodzę ale my robimy krok w tył o co najmniej 10 lat

myha 
Nowy

Wysłany: |17 Lip 2011|, o 20:10   

A ciekawe gdzie się podziały te wszystkie osobowości które w grudniu tak agitowały na rzecz tego pana,że niby on tyle dobrego zrobi dla miasta i jego mieszkańców.A jak narazie to inwestycji zero bo nawet ten gok to za Irka dofinansowanie dostał tak jak i Wzgórze Wedlów z którego szanowny pan rezygnuje bo oszczędza.Tylko dlaczego te oszczędności godzą w mieszkańców i turystów tego pojąć nie mogę.Na taczkę z nim i do Kiełpina zanim kolejne genialne pomysły go najdą.

draw1000 
Nowy

Wysłany: |19 Lip 2011|, o 22:47   

360tysięcy razy 10=3 600 000 długi trzeba spłacać czyt.DNI DRAWNA

minismo 
Aktywny

Wysłany: |20 Lip 2011|, o 22:43   

branie przez pana burmistrza 11 tys zł, pani sekretarz 7tys to nie dość ze robienie kolejnych długów i tak zadłużonej gminy to jeszcze złodziejstwo w biały dzień. Nad tym sie zastanów! mozna zrobić Dni Drawna za 100tys. Nie robiąc syfiastego "dnia skrzata" i kilku innych "Drawieńskich styp" z których nigdy nic nie mieliśmy i mieć nie bedziemy.

draw1000 
Nowy

Wysłany: |21 Lip 2011|, o 08:59   

ja się już bardzo dawno zastanawiam jak to jest że w Polsce pomimo kryzysu dziennikarze w TVP zarabiają po 60 tys. posłowie prezesi spółek skarbu państwa i jeszcze paru ,a ty doszłeś do tego bo Ci piknik zabrali i patrzysz tylko lokalnie sam się zastanów. i jeszcze jedno czemu wcześniej nikt nie mówił żeby okroić wydatki na piknik,mniej ,,gwiazd'',dwa dni tylko nagle teraz

minismo 
Aktywny

Wysłany: |21 Lip 2011|, o 17:56   

Patrze lokalnie bo zobacz na jakim forum jestesmy! jak bede chciał pogadac nielokalnie to pewnie znajde sie na stronie rządowej. To nie jest jeden temat i nie pierwszy raz kiedy dyskutujemy o tym ze nasi włodarze za dużo zarabiają choć podobno mamy długi w gminie. A wszystko zaczyna sie od tego ze wypromowana impreza zamiast dalej istnieć i trwać w zmienionej fomule w ogole przestaje istnieć. W Drawnie wszystko zaczyna się cofać do tyłu ale jedno k**** nic się nie zmieniło "pensje"!!! Rozumiem prezydentów dużych miast z budżetami w sumach o których nie śnimy na co dzień ale nie dużą prawie wioskę Drawno;/!

draw1000 
Nowy

Wysłany: |21 Lip 2011|, o 21:47   

,,tak jak jest to w Kaliszu pomorskim(Kombi)Pełczycach (Golec Orkiestra+ Denzel)'' tak napisałeś- nie jesteśmy na forum Kalisza czy Pełczyc

minismo 
Aktywny

Wysłany: |22 Lip 2011|, o 17:13   

to są społeczności - gminy "lokalne" porównywalne do Drawna z podobnym poziomem % zadłużenia, ilością mieszkańców, z wyłączeniem w pewnym stopniu Kalisza który nigdy nie miał tradycji w tworzeniu imprez. Nie poruszam tematu na szczeblu województwa i wyżej bo to nie nasza liga a ty robisz dym chociaż wiesz, ze nie masz racji a ja się z tobą kłócić nie bede.

draw1000 
Nowy

Wysłany: |22 Lip 2011|, o 21:50   

po pierwsze -uważam że mam rację,dlatego wogóle zabieram głos
po drugie-też jestem mieszkańcem tej gminy i mam prawo miec swoje zdanie na temat Dni Drawna oraz tego cotu się dzieje ale ,także tego co miało miejsce przez ostatnie parę lat
po trzecie- gmina to nie tylko czy są czy niema Dni Drawna,czy są nowe inwestycje np.trzeba dbać o rzeczy ,które są juz zrealizowane(alejki z wyposażeniem,rzezby z drewna w centrumitp.)
po czwarte-nie wszyscy w Drawnie uważaja że jak nie ma Dni Drawna to juz koniec świata

atagaz 
Nowy

Wysłany: |23 Lip 2011|, o 10:02   

Cytat:
360tysięcy razy 10=3 600 000 długi trzeba spłacać czyt.DNI DRAWNA

Skąd masz takie informacje???
Czy piknik w 2000 roku kosztował 360 tyś?
Udowodnij to, lub zamilknij na wieki.
Kłamać i zmyślać to każdy może i nie jest to słynna "WOLNOŚĆ SŁOWA" to jest zwykłe łgarstwo. :oops:

Mnie martwi co innego.
Ostatnio usłyszałem, że naszą gminą nie rządzi burmistrz tylko ....................... no właśnie.
:evil:

draw1000 
Nowy

Wysłany: |23 Lip 2011|, o 16:34   

przeczytaj sobie protokół z V sesji,aprzedstawiłem to średnio bo i pikników bylo więcej

wejście na forum przeczytanie 1-2 postów to nie wszystko ,trzeba czytac wszystkie tematy,a nie od razu ,,-dowody i zamilknij na wieki''

poza tym zapoznaj sie z regulaminem

myha 
Nowy

Wysłany: |24 Lip 2011|, o 10:23   

Coś ty taki księgowy gminny się zrobił.Prawda jest taka że zadłużenie wzrasta a w zamian nic się nie dzieje.Piknik padł bo się burmistrzowi popracować nie chciało i tyle.Wszystkie gminy ościenne zaoferowały coś mieszkańcom i turystom,a u nas nic się w tym kierunku nie robi i mało tego niszczy się to co się udało osiągnąć i wypracować poprzednikowi.Drawno się cofa i jak tak dalej będzie to i pies z kulawą nogą spakuje walizkę i z tąd wyjedzie.

draw1000 
Nowy

Wysłany: |24 Lip 2011|, o 11:53   

ta gmina turystom nie ma nic do zaoferowania od parunastu lat,chyba że rozpadające się śmietniki i skrzynki od gazu(i to nie od kadencji obecnego burmistrza),psie odchody na chodnikach,bałagan na alejce(wychodzące kostki).Żeby nie park to już dawno nikt by tu nie zaglądał.Istneją również inne ważne sprawy ,anie tylko zabawa

accept 
Nowy

Wysłany: |24 Lip 2011|, o 17:29   

draw1000 napisał/a:
Żeby nie park to już dawno nikt by tu nie zaglądał.

a ja powiem tak ,żeby nie Drawa... ,a park bez rzeki byłby... :?: ,a może w ogóle by go nie było :?:

Odpowiedz do tematu