www.drawno.com.pl

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: drawno, kolejne, kredyty, zadluzenie

Kolejne kredyty
Autor Wiadomość
minismo 
Aktywny

Wysłany: |24 Lip 2011|, o 17:42   

draw1000 napisał/a:
ta gmina turystom nie ma nic do zaoferowania od parunastu lat,chyba że rozpadające się śmietniki i skrzynki od gazu(i to nie od kadencji obecnego burmistrza),psie odchody na chodnikach,bałagan na alejce(wychodzące kostki).Żeby nie park to już dawno nikt by tu nie zaglądał.Istneją również inne ważne sprawy ,anie tylko zabawa

stary zgadzam sie z tobą w 100%. Jest jedno "ale". Krytykujemy naszą władze bo jedynym sposobem jaki znaleźli na ratowanie sytuacji było cięcie kosztów tj Dni Drawna sylwester i .... długo długo nic. Żadnych nowych inwestycji chociaż za dwa lata skończą sie dopłaty, te które miały już konkretne daty wykonania zostały zamrożone. Nie ma żadnych działań w sprawach o których mówiłes. Jednym słowem TRAGEDIA.

myha 
Nowy

Wysłany: |24 Lip 2011|, o 17:56   

I o tym samym ja też mówię.Jeżeli pozbawia się Drawno czegoś co pokazywało nas Polsce to powinno się zaoferować coś nowego,a tu nic.Co mi po takich oszczędnościach jak za tym nic nie idzie(żadna inwestycja) a ja żeby się odchamić troszeczkę muszę jechać np. do Kalisza i tam kasę zostawiać.

draw1000 
Nowy

Wysłany: |25 Lip 2011|, o 09:23   

accept-żle się wyraziłem,chodzilo oczywiście o Drawę,tak jak mówisz

jeszcze jedna sprawa mnie ciekawi-jak to jest Kalisz ma na swoim terenie poligon z podatku gruntowego ciągnie ogromne pieniądze,walczyli o to parę lat,Drawno ma Park i nic? może ktoś orientuje się jak ta sprawa jest tutaj rozwiązana i może się wypowiedzieć

minismo 
Aktywny

Wysłany: |10 Sie 2011|, o 19:07   

ojoj Drawno kredytu nie dostało:( i co teraz, dożynek nie będzie?

Na kolejny odcinek pt "Skąd wziąć kasę na wypłaty dla urzędników w gminie" zaprasza pan Andrew czyli kolejna nadzwyczajna sesja Gminy, już za kilka dni.

minismo 
Aktywny

Wysłany: |21 Cze 2012|, o 23:19   

Prawie rok od ostatniego wpisu i znowu jesteśmy w tym samym miejscu. Nasi biorą kredyt!!!
Nie mają siana na bieżące funkcjonowanie i spłatę innych kredytów.

I ja się pytam w jaki sposób Burmistrz, Rada, Sekretarz chcą wyprowadzić Gminę na prostą.

Administrator 
Administrator

Wysłany: |1 Lip 2012|, o 07:31   

To jest sposób na przetrwanie ,jak widać innego pomysłu nie ma ...

myha 
Nowy

Wysłany: |3 Paź 2012|, o 15:36   

I zadłużamy się dalej
http://bip.drawno.pl/plik..._zamowieniu.pdf
a miało być tak pięknie...

Marcccin1 
Nowy

Wysłany: |11 Lis 2016|, o 08:49   

No wiadomo, jak raz już weźmie sie pożyczkę czy kredyt to już ciągle będziemy ją brać.

poollannika 
Nowy

Wysłany: |5 Lis 2017|, o 20:23   

Ja tak nie uważam. Sądzę za to, że taka szybka Pożyczka przez internet może być niejednokrotnie bardzo dobrym pomysłem na szybkie podreperowanie domowego budżetu w kryzysowej sytuacji. Sam już nie raz tak robiłem i jeszcze nie miałem z tego tytułu problemów.

BeciaH 
Nowy

Wysłany: |8 Lis 2017|, o 17:47   

Jeżeli juz całkowicie jesteś zdecydowany to zastanów się nad najkorzystniejsza ofertą. Może na ProCredit.pl https://procredit.pl/darmowe uda Ci sie znaleźć dobrą ofertę. W tej porównywarce ofert jest wiele a Ty sam decydujesz która Ci odpowiada

Odpowiedz do tematu