www.drawno.com.pl

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat

Tagi tematu: jakosc, was, wody

Jako┼Ť─ç wody u Was?
Autor WiadomoŠ
mirrka25 
Nowy

Do│▒czy│a: 15 Mar 2017
Wys│any: |15 Mar 2017|, o 21:39   Jako┼Ť─ç wody u Was?

Jakiej jako┼Ťci jest u Was woda? Bo u mnie jest okropna i postanowi┼éam zainwestowa─ç w: http://www.filtry-do-wody...la-slimline-cs/ , a jest to zmi─Ökczacz wody, kt├│ry sprawi, ┼╝e b─Ödzie ona mi─Ökka. Ale zastanawiam si─Ö, jak to w og├│le dzia┼éa i czy warto jest to w og├│le kupowa─ç?

hulo 
Nowy

Do│▒czy│: 15 Mar 2017
Wys│any: |15 Mar 2017|, o 21:46   Jaka woda?

U mnie woda jest niedobra i do tego jest pe┼éno kamienia. W zwi─ůzku z tym szukam w┼éa┼Ťnie r├│┼╝nych pomys┼é├│w, co z tym zrobi─ç.

DannyBoy 
Nowy

Do│▒czy│: 05 Kwi 2017
Wys│any: |5 Kwi 2017|, o 13:17   Re: Jako┼Ť─ç wody u Was?

mirrka25 napisa│/a:
Jakiej jako┼Ťci jest u Was woda? Bo u mnie jest okropna i postanowi┼éam zainwestowa─ç w: http://www.filtry-do-wody...la-slimline-cs/ , a jest to zmi─Ökczacz wody, kt├│ry sprawi, ┼╝e b─Ödzie ona mi─Ökka. Ale zastanawiam si─Ö, jak to w og├│le dzia┼éa i czy warto jest to w og├│le kupowa─ç?

wed┼éug mnie warto. twarda woda to nie tylko problem w przypadku wody pitnej, bo niszczy te┼╝ armatur─Ö i sprz─Öty agd. nie ma si─Ö co ba─ç inwestycji w porz─ůdny zmi─Ökczacz, bo wymiana pralki, zmywarki, wodomierzy i czajnik├│w zbierze swoje finansowe ┼╝niwo przez lata, powoduj─ůc wi─Öksze wydatki ni┼╝ sam zmi─Ökczacz.
Firma Ecoperla jest bardzo dobra, prawdopodobnie najpopularniejsza w tej chwili w bran┼╝y uzdatniania wody. Wydajne i ciche urz─ůdzenia z komponentami wysokiej jako┼Ťci.

mirrka25 
Nowy

Do│▒czy│a: 15 Mar 2017
Wys│any: |12 Kwi 2017|, o 15:10   

Jejjj, nie mog─Ö doprowadzi─ç do takiej katastrofy! Jaki┼Ť sprawdzony sklep gdzie kupi─Ö t─ů Ecoperl─Ö?

DannyBoy 
Nowy

Do│▒czy│: 05 Kwi 2017
Wys│any: |8 Maj 2017|, o 12:53   

www.filtry-do-wody.info to dobry sklep. Maj─ů ┼Ťwietnego in┼╝yniera, z kt├│rym mo┼╝esz porozmawia─ç przez telefon jak masz jakie┼Ť w─ůtpliwo┼Ťci. Maj─ů te┼╝ certyfikaty producenta, tani─ů wysy┼ék─Ö i cz─Östo du┼╝o gratis├│w, wydaje mi si─Ö wi─Öc ┼╝e spokojnie mo┼╝esz kupowa─ç tam.

Dambati 
Nowy

Do│▒czy│: 14 Cze 2017
Wys│any: |14 Cze 2017|, o 10:24   

Co do jako┼Ťci wody najwi─Öksze znaczenie maj─ů rury i pompy wodne. Wod─Ö ┼éatwo zbadasz i s─ů pewne wy┼Ťrubowane normy, ┼╝eby w og├│le dopu┼Ťci─ç wod─Ö do obiegu, a rur nie sprawdzisz za bardzo bez specjalistycznego badania.

iboitaly 
Nowy

Do│▒czy│: 14 Cze 2017
Wys│any: |14 Cze 2017|, o 15:13   

Dambati napisa│/a:
Co do jako┼Ťci wody najwi─Öksze znaczenie maj─ů rury i pompy wodne. Wod─Ö ┼éatwo zbadasz i s─ů pewne wy┼Ťrubowane normy, ┼╝eby w og├│le dopu┼Ťci─ç wod─Ö do obiegu, a rur nie sprawdzisz za bardzo bez specjalistycznego badania.

Zgadzam si─Ö z Dambati. Mieszka┼éem w domu rodzinnym, a p├│┼║niej postawi┼éem sobie dom w tej samej okolicy. Wywierci┼éem studni─Ö. W swoim w┼éasnym domku mia┼éem now─ů instalacj─Ö (rury + hydrofor) woda by┼éa znacznie lepsza. ┼╣r├│d┼éo musia┼éo by─ç to samo bo to dzia┼éki jedna obok drugiej.

lotmag 
Nowy

Do│▒czy│: 11 Lip 2017
Wys│any: |11 Lip 2017|, o 11:49   

U mnie z tego co wiem woda jest bardzo dobrej jako┼Ťci

koninko 
Nowy

Do│▒czy│a: 20 Lip 2017
Wys│any: |20 Lip 2017|, o 08:45   

Ja tam na swoj─ů wod─Ö nie narzekam, ale czasami jak si─Ö k─ůpi─Ö albo prysznic bior─Ö to sk├│ra tak sw─Ödzi, ┼╝e nie mog─Ö wytrzyma─ç... Czy to wina wody czy mo┼╝e mojej sk├│ry?

replace 
Nowy

Do│▒czy│a: 17 Sty 2017
Wys│any: |21 Lip 2017|, o 17:38   

Kiedy┼Ť w W-wie by┼éa taka kiepska woda ┼╝e wysusza┼éa sk├│r─Ö, do k─ůpieli dolewa┼éam oliwki dla dzieci a teraz po tej modernizacji w MPWiK z funduszy unijnych normalnie mo┼╝na j─ů pi─ç z kranu bez gotowania, nie ┼Ťmierdzi, a smakuje tak jak ta ┼║r├│dlana w butelce

andrea 
Nowy

Do│▒czy│a: 11 Gru 2017
Wys│any: |20 Mar 2018|, o 19:07   

koninko napisa│/a:
Ja tam na swoj─ů wod─Ö nie narzekam, ale czasami jak si─Ö k─ůpi─Ö albo prysznic bior─Ö to sk├│ra tak sw─Ödzi, ┼╝e nie mog─Ö wytrzyma─ç... Czy to wina wody czy mo┼╝e mojej sk├│ry?

Tak naprawd─Ö to jednego i drugiego. Woda pewnie jest bardzo twarda, a tym masz wra┼╝liw─ů sk├│r─Ö. Musisz zainwestowa─ç w balsam, kt├│ry b─Ödzie dobrze nawil┼╝a┼é i pewnie problem zniknie. Nie zapomnij te┼╝ o odpowiednim nawil┼╝eniu dla ust (mo┼╝esz sobie przeczytaj, jak jest ono wa┼╝ne na stronie https://www.neutrogena.co...ielegnacja-ust/ ). Bo niestety o odpowiedniej piel─Ögnacji ust cz─Östo si─Ö zapomina, a przecie┼╝ sk├│ra tam jest szczeg├│lnie delikatna i wra┼╝liwa.

grzegpolew12 
Nowy

Do│▒czy│: 24 Kwi 2018
Wys│any: |24 Kwi 2018|, o 12:32   Naturalna woda

Gdy wyszukujesz normalnej wody mineralnej dla swojej korporacji, b─ůd┼║ do zak┼éadu, to nale┼╝a┼éoby si─Ö przemy┼Ťle─ç nad postaci─ů wody, a tak┼╝e producentem. Ja osobi┼Ťcie powoli wypatrywa┼éem czystej wody w ma┼éej stawce, kt├│ra r├│wnie doskonale by smakowa┼éa. Przyuwa┼╝y┼éem mark─Ö, kt├│ra realizuj─Ö ┼Ťwietne us┼éugi. Kk-dystrybucja

Tadi52 
Nowy

Do│▒czy│: 26 Kwi 2018
Wys│any: |26 Kwi 2018|, o 19:36   

Je┼Ťli posiadasz problem z kamieniem, jaki dryfuje w wodzie to symbol, i┼╝ przystaje co┼Ť z tym poczyni─ç. Ja postanowi┼éam nie czeka─ç. Migiem zakupi┼éam filtry do wody od marki, kt├│ra faktycznie okaza┼éa si─Ö wyj─ůtkowo solidna. Dzi┼Ť ju┼╝ wesel─Ö si─Ö nadzwyczaj przejrzyst─ů wod─ů. Owocuje to tym,┼╝e posiadam poprawniejsz─ů cer─Ö i super si─Ö czuj─Ö. Rekomenduj─Ö pierwszoplanowo TechnikaWody.pl.

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: