www.drawno.com.pl

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: jakosc, was, wody

Jakość wody u Was?
Autor Wiadomość
mirrka25 
Nowy

Wysłany: |15 Mar 2017|, o 21:39   Jakość wody u Was?

Jakiej jakości jest u Was woda? Bo u mnie jest okropna i postanowiłam zainwestować w: http://www.filtry-do-wody...la-slimline-cs/ , a jest to zmiękczacz wody, który sprawi, że będzie ona miękka. Ale zastanawiam się, jak to w ogóle działa i czy warto jest to w ogóle kupować?

hulo 
Nowy

Wysłany: |15 Mar 2017|, o 21:46   Jaka woda?

U mnie woda jest niedobra i do tego jest pełno kamienia. W związku z tym szukam właśnie różnych pomysłów, co z tym zrobić.

DannyBoy 
Nowy

Wysłany: |5 Kwi 2017|, o 13:17   Re: Jakość wody u Was?

mirrka25 napisał/a:
Jakiej jakości jest u Was woda? Bo u mnie jest okropna i postanowiłam zainwestować w: http://www.filtry-do-wody...la-slimline-cs/ , a jest to zmiękczacz wody, który sprawi, że będzie ona miękka. Ale zastanawiam się, jak to w ogóle działa i czy warto jest to w ogóle kupować?

według mnie warto. twarda woda to nie tylko problem w przypadku wody pitnej, bo niszczy też armaturę i sprzęty agd. nie ma się co bać inwestycji w porządny zmiękczacz, bo wymiana pralki, zmywarki, wodomierzy i czajników zbierze swoje finansowe żniwo przez lata, powodując większe wydatki niż sam zmiękczacz.
Firma Ecoperla jest bardzo dobra, prawdopodobnie najpopularniejsza w tej chwili w branży uzdatniania wody. Wydajne i ciche urządzenia z komponentami wysokiej jakości.

mirrka25 
Nowy

Wysłany: |12 Kwi 2017|, o 15:10   

Jejjj, nie mogę doprowadzić do takiej katastrofy! Jakiś sprawdzony sklep gdzie kupię tą Ecoperlę?

DannyBoy 
Nowy

Wysłany: |8 Maj 2017|, o 12:53   

www.filtry-do-wody.info to dobry sklep. Mają świetnego inżyniera, z którym możesz porozmawiać przez telefon jak masz jakieś wątpliwości. Mają też certyfikaty producenta, tanią wysyłkę i często dużo gratisów, wydaje mi się więc że spokojnie możesz kupować tam.

Dambati 
Nowy

Wysłany: |14 Cze 2017|, o 10:24   

Co do jakości wody największe znaczenie mają rury i pompy wodne. Wodę łatwo zbadasz i są pewne wyśrubowane normy, żeby w ogóle dopuścić wodę do obiegu, a rur nie sprawdzisz za bardzo bez specjalistycznego badania.

iboitaly 
Nowy

Wysłany: |14 Cze 2017|, o 15:13   

Dambati napisał/a:
Co do jakości wody największe znaczenie mają rury i pompy wodne. Wodę łatwo zbadasz i są pewne wyśrubowane normy, żeby w ogóle dopuścić wodę do obiegu, a rur nie sprawdzisz za bardzo bez specjalistycznego badania.

Zgadzam się z Dambati. Mieszkałem w domu rodzinnym, a później postawiłem sobie dom w tej samej okolicy. Wywierciłem studnię. W swoim własnym domku miałem nową instalację (rury + hydrofor) woda była znacznie lepsza. Źródło musiało być to samo bo to działki jedna obok drugiej.

lotmag 
Nowy

Wysłany: |11 Lip 2017|, o 11:49   

U mnie z tego co wiem woda jest bardzo dobrej jakości

koninko 
Nowy

Wysłany: |20 Lip 2017|, o 08:45   

Ja tam na swoją wodę nie narzekam, ale czasami jak się kąpię albo prysznic biorę to skóra tak swędzi, że nie mogę wytrzymać... Czy to wina wody czy może mojej skóry?

replace 
Nowy

Wysłany: |21 Lip 2017|, o 17:38   

Kiedyś w W-wie była taka kiepska woda że wysuszała skórę, do kąpieli dolewałam oliwki dla dzieci a teraz po tej modernizacji w MPWiK z funduszy unijnych normalnie można ją pić z kranu bez gotowania, nie śmierdzi, a smakuje tak jak ta źródlana w butelce

andrea 
Nowy

Wysłany: |20 Mar 2018|, o 19:07   

koninko napisał/a:
Ja tam na swoją wodę nie narzekam, ale czasami jak się kąpię albo prysznic biorę to skóra tak swędzi, że nie mogę wytrzymać... Czy to wina wody czy może mojej skóry?

Tak naprawdę to jednego i drugiego. Woda pewnie jest bardzo twarda, a tym masz wrażliwą skórę. Musisz zainwestować w balsam, który będzie dobrze nawilżał i pewnie problem zniknie. Nie zapomnij też o odpowiednim nawilżeniu dla ust (możesz sobie przeczytaj, jak jest ono ważne na stronie https://www.neutrogena.co...ielegnacja-ust/ ). Bo niestety o odpowiedniej pielęgnacji ust często się zapomina, a przecież skóra tam jest szczególnie delikatna i wrażliwa.

grzegpolew12 
Nowy

Wysłany: |24 Kwi 2018|, o 12:32   Naturalna woda

Gdy wyszukujesz normalnej wody mineralnej dla swojej korporacji, bądź do zakładu, to należałoby się przemyśleć nad postacią wody, a także producentem. Ja osobiście powoli wypatrywałem czystej wody w małej stawce, która równie doskonale by smakowała. Przyuważyłem markę, która realizuję świetne usługi. Kk-dystrybucja

Tadi52 
Nowy

Wysłany: |26 Kwi 2018|, o 19:36   

Jeśli posiadasz problem z kamieniem, jaki dryfuje w wodzie to symbol, iż przystaje coś z tym poczynić. Ja postanowiłam nie czekać. Migiem zakupiłam filtry do wody od marki, która faktycznie okazała się wyjątkowo solidna. Dziś już weselę się nadzwyczaj przejrzystą wodą. Owocuje to tym,że posiadam poprawniejszą cerę i super się czuję. Rekomenduję pierwszoplanowo TechnikaWody.pl.

Odpowiedz do tematu