www.drawno.com.pl

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: jakie, kierunki

Jakie kierunki?
Autor Wiadomość
kniup 
Nowy

Wysłany: |21 Mar 2016|, o 23:23   Jakie kierunki?

Hej!

mam do Was pytanie - jak myślicie, jakie kierunki będą w najbliższych latach dobrym wyborem? Myślałem najpierw nad prawem albo ekonomią, ale te chyba są mocno oklepane i zastanawiałem się nad czymś bardziej specjalistycznym. Czy ktoś z Was może doradzić np. bardziej wyspecjalizowane kierunki jak np. prawo w biznesie - mają taki na WSB w Gdańsku? Wydaje mi się że takie połączenie powinno dać dużo lepsze warunki niż samo prawo, ale szukam jeszcze trochę potwierdzenia po opiniach innych 8-)

tradd44gd 
Nowy

Wysłany: |24 Cze 2016|, o 15:59   

Polecasz ciekawe kierunku biznesu, ale co może zrobić biznes, nawet najlepszy pomysł bez reklamy w dzisiejszych czasach ? Zobacz na ofertę firmy Conversion, oferują ciekawe szkolenia z google analytics i innego rodzaju możliwości promowania własnego takiego biznesu jaki chcesz założyć !

polaroid 
Nowy

Wysłany: |9 Lip 2016|, o 10:37   

ekonomia i marketing nigdy nie wychodzą z obiegu- najlepiej właśnie tam pójść. ja myślę o którymś z tych kierunków dzięki http://www.mamawbiznesie.eu/ - super blog :)

Urning 
Nowy

Wysłany: |12 Wrz 2017|, o 12:18   

Moim zdaniem dobrym wyborem będzie na przykład marketing, sprzedaż i tym podobne. Wiem to po sobie ponieważ od jakiegoś czasu współpracuję z hurtownią ze sprzętem medycznym do kosmetologii http://medikapoland.com/ i takie umiejętności sprzedażowe bardzo przydają się w tego typu biznesie. Łatwiej jest pozyskać klientów i namówić ich na kupno właśnie Twoich urządzeń!

Odpowiedz do tematu