www.drawno.com.pl

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: jaki, komputer, kupic

Jaki komputer kupić?
Autor Wiadomo¶ć
BeciaH 
Aktywny

Doł±czyła: 20 PaĽ 2017
Wysłany: |18 Sty 2018|, o 14:23   Jaki komputer kupić?

Jestem ciekawa czy możecie mi doradzić, na jaki komputer stacjonarny najlepiej się zdecydować? Chciałabym, aby trochę czasu nam służył - głównie synowi do gier. Zastanawiam się poważnie nad takim modelem: HP Inc. Z240 TWR i7-7700 1TB/8GB/DVD/W10P Y3Y78EA. Jak myślicie, czy to będzie dobra decyzja?

Uesty 
Zaawansowany

Doł±czył: 14 Sie 2017
Wysłany: |31 Sty 2018|, o 12:32   

Jeśli chodzi o komputery to moim zdaniem warto też sprawdzić taką opcję jak crossfire. Ostatnio trafiłem na taki artykuł https://www.morele.net/wi...graficzne/1277/ i jest on całkiem ciekawy oraz wiele wyjaśnia w tym temacie

Trzaska 
Aktywny

Doł±czyła: 11 Sty 2018
Wysłany: |7 Lut 2018|, o 23:08   

Komputery i laptopy HP są naprawdę dobre:) Aczkolwiek nie sądzę aby dobrym pomysłem był zakup komputera specjalnie do gier.....Nie wiem ile lat ma Twój syn, jednak jeśli jest dzieckiem lub nastolatkiem- szczerze nie polecam takiego prezentu.

gienia37 
Nowy

Doł±czyła: 12 Lis 2017
Wysłany: |25 Lut 2018|, o 21:41   

Jak dla mnie najlepsze komputery są z Lenovo o np. taki https://itnes.pl/notebooki-lenovo-thinkpad-p52s/lenovo-thinkpad-p52s-20lb000hpb.html Bardzo solidny , mobilny i wytrzymały notebook na pewno sprawdzi się w wielu zadaniach. Do tego posiada nowoczesne procesory i niezwykle wytrzymałą baterię ,więc będzie idealny dla osób które podróżują.

Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu