www.drawno.com.pl

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: dpn, dyrekcja

Dyrekcja DPN
Autor Wiadomość
radzio 
Nowy
radzio

Wysłany: |19 Lut 2012|, o 18:46   Dyrekcja DPN

Witam
Czy ktoś wie dlaczego Pania dyrektor Elżbieta Hołubczat została odwołana ze stanowiska?

radzio 
Nowy
radzio

Wysłany: |8 Kwi 2012|, o 21:31   

Nikt nie zna powodu odejścia p.Elżbiety?

przemass nowak 
Zaawansowany
przemass nowak

Wysłany: |11 Kwi 2012|, o 21:02   

znam
kłopoty z biletami z obsługa turystów nadmierne "słuchanie się" pseudo ekologów z klubu przyrodników którzy walcząc o to by park był tylko dla nich wymuszali głupie podziały rzeki na odcinki i obniżanie limitów dla turystów.

to tak nieoficjalnie a oficjalnie- sama podała sie do dymisji.

choć powinna być zwolniona dyscyplinarnie za niedopełnienie obowiązków służbowych i przekroczenie uprawnień, ale wtedy to już ma w papierach, nie zrobili jej pod górkę choć powinni ukarać takie tzw. "funkcjonariusza publicznego- urzędnika"

uważam że generalnie wszyscy mieszkańcy powinni otrzymać rekompensatę za utworzenie parku, gdyż przy tworzeniu opowiadano jakie to będą korzyści turystyka nowe miejsca pracy, inwestorzy , a tu same ograniczenia,
jak rolnik wpisuje swoje gospodarstwo w programy ekologiczne otrzymuje dopłaty- właśnie za to że zaczyna stosować jakieś dodatkowe ograniczenia a dla mieszkańców, proszę, natura 2000, dodatkowe uwarunkowania a brak za to odszkodowań.
ekolodzy jak chcą by kajaków było mniej niech zapłacą mi odszkodowania za jakaś część kajaków i ja swoje położę na stojak i nie będę ich wypożyczał, jak rolnik, który podejmuje się że nie będzie w pewnych okresach kosił łąk.
wyłączono na rzecz rezerwatów część naszej gminy z dostępu dla turystów inwestorów, w zamian za co???
gmina Kalisz ma poligon, my mamy park, ale korzyści nie współmierne.

może czas ruszyć z wnioskami o zadośćuczynienie, bo przy tworzeniu parku jako społeczeństwo zastaliśmy wprowadzani celowo w błąd.

draw1000 
Nowy

Wysłany: |12 Kwi 2012|, o 11:07   

przemass nowak napisał/a:

uważam że generalnie wszyscy mieszkańcy powinni otrzymać rekompensatę za utworzenie parku, gdyż przy tworzeniu opowiadano jakie to będą korzyści turystyka nowe miejsca pracy, inwestorzy , a tu same ograniczenia,
jak rolnik wpisuje swoje gospodarstwo w programy ekologiczne otrzymuje dopłaty- właśnie za to że zaczyna stosować jakieś dodatkowe ograniczenia a dla mieszkańców, proszę, natura 2000, dodatkowe uwarunkowania a brak za to odszkodowań.
ekolodzy jak chcą by kajaków było mniej niech zapłacą mi odszkodowania za jakaś część kajaków i ja swoje położę na stojak i nie będę ich wypożyczał, jak rolnik, który podejmuje się że nie będzie w pewnych okresach kosił łąk.
wyłączono na rzecz rezerwatów część naszej gminy z dostępu dla turystów inwestorów, w zamian za co???
gmina Kalisz ma poligon, my mamy park, ale korzyści nie współmierne.

może czas ruszyć z wnioskami o zadośćuczynienie, bo przy tworzeniu parku jako społeczeństwo zastaliśmy wprowadzani celowo w błąd.

i tu się zgadzam z p. Nowakiem całkowicie
Ostatnio zmieniony przez pawelm |12 Kwi 2012|, o 15:38, w całości zmieniany 1 raz  

obserwator 
Nowy
obserwator

Wysłany: |12 Kwi 2012|, o 13:47   

Również zgadzam się z P.Nowakiem, nic innego tylko same ograniczenia.

Ciekawe tylko, czy sami pracownicy tak dbają o naszą przyrodę jak ogólnie się zakłada, bo na przykład regularny jeszcze do niedawna odłów ryb na Jaźwinach ( a może i jeszcze obecnie, niestety nie posiadam na tą chwilę takiej wiedzy) raczej nie stanowi ochrony przyrody: Natura 2000 :(((

Mam tylko nadzieję, że nowy dyrektor wprowadzi radykalne zmiany i jako mieszkaniec będzie za mieszkańcami Drawna, a nie będzie tańczył jak mu zagra góra...

radzio 
Nowy
radzio

Wysłany: |13 Kwi 2012|, o 12:18   

Dzięki przemass na info
Teren DPN-u jest dla wszystkich a nie dla jakich ekologów którzy wymyślają jakieś głupie przepisy i teorie na temat przyrody.

To w takim razie poprzednia była dyrektor Pani Elżbieta działała jak poprzednia władza w DPN same niejasności itd

Ciekawi mnie jeden temat,dlaczego Departament Ochrony Środowiska nie podjął żadnej decyzji, tylko pozwolił na dymisje Szanownej Pani dyrektor, w takim razie DOŚ też działał na szkodę Skarbu Państwa,akceptując niskie limity na rzece itd

przemass nowak 
Zaawansowany
przemass nowak

Wysłany: |25 Maj 2012|, o 14:50   

no i jak się dzisiaj dowiedziałem, a byłem na spotkaniu które opłaca DPN, w ramach natura 2000 okazałao się że pani Hołubczat pracuje w Regionalnej dyrekcji ochrony środowiska, mającej nazdór i kontrole i zatwiertdzająca plany ochrony DPN>

więc ona dziś nadzoruje DPN i daje sugestie nakazy i ograniczenia w DPN.

g...no nie kraj

draw1000 
Nowy

Wysłany: |26 Maj 2012|, o 21:35   

dla kolegów i koleżanek zawsze znajdzie się jakiś stołek nawet w takim Drawnie

Odpowiedz do tematu